Chcete se nás na něco zeptat? +420 571 648 250 Po–Pá: 9–16

O společnosti Kontakt ENEN

Jsme OREON

Flexibilita, inovace, vstřícnost.

Zakládáme si na naší flexibilitě a na tom, že dokážeme reagovat na veškeré zákaznické podněty. Jsme schopni rychle zavádět inovativní výrobky a řídit se poptávkou spotřebního trhu. Máme pečlivě vybrané zaměstnance, kteří mají cenné zkušenosti z velkých společností a hlavně chuť pracovat v malé firmě s neformálními vztahy. Dávají nám smysl stejné lidské hodnoty a to nás drží pohromadě.

Zdeněk Mikeska

Zdeněk Mikeska Jednatel společnosti

Zastupujeme značky

VDGLASS s novou značkou Vetro Due sídlící v italském městě Parma, je výrobce dekorovaných sklenic po celém světě. Vysoce kvalitní strojně vyráběné sklo, má za cíl poskytnou kreativní řešení reklamních nápojových sklenic. Díky dlouholetým zkušenostem je společnost plná odbornosti a profesionality s dodáváním především výrobcům nápojů.

PAPUS je německá rodinná firma a má několikaletou tradici ve výrobě vysoce kvalitních pivních podtácků. Prvotřídní kvalita podtácků s vlastním plnobarevným potiskem na obou stranách.

Perfecta je špičkový polský výrobce slunečníků a stínící techniky, který vedle vedoucího postavení na polském trhu dodává své výrobky do mnoha dalších zemí v Evropě, Africe a Americe. Je plně soběstačná s výrobou všech komponentů. Je výrobcem koster, potahů, kovových stojanů a odlévá i vlastní betonové podstavce. Ve vlastních provozech provádí i potisk potahů a kompletaci slunečníků.

Jedinečné kolekce, pečlivý design a široká škála tvarů a barev dělají z italské společnosti skutečného unikáta v oboru. Všechny výrobky jsou vyráběny z nejkvalitnějších, 100% recyklovatelných surovin a dbají na bezpečnost a udržitelnost. Tyto závazky jsou potvrzeny mezinárodními certifikát

Macfly nabízí více než 30 let zkušeností s designem a výrobou.
V průběhu let se specializovala na nápojový a potravinářský průmysl. Jako průkopník v oblasti propagačních značek přišla Plastinsa koncem sedmdesátých s inovativními návrhy displejů, produktových lahví, světelných značek, otvíračů lahví, tabulek na ledu, kbelíků na led, krabic na ubrousky a dalších.

Key Company je jedním z evropských lídrů v odvětví vizuální reklamy.
Jsme přesvědčeni, že kombinace umění a moderních technologií nám umožňuje nejlépe předat myšlenky a vize našich klientů a odlišit jejich značky. Našim klientům nabízíme komplexní servis od návrhu, přes výrobu prototypu a výrobu až po montáž.

Naši lidé

Jsme rodinnou firmou zaměřenou na obchod a marketing. Všichni se neustále a pravidelně vzděláváme především v oblasti měkkých dovedností, také v marketingu a obchodu.
S našimi zákazníky udržujeme blízký kontakt a to především osobním přístupem. Velice rádi se setkáváme s klienty v rámci výstav a festivalů.

Zdeněk Mikeska

Business development manager, agenda středních a velkých pivovarů, export a import

+420 777 648 902 Po–Pá: 9–16

zdenek.mikeska@oreon.cz

Lenka Mikesková

Agenda minipivovarů, vinařských podniků, výrobců destilátů a gastro provozoven

+420 777 648 904 Po–Pá: 9–16

lenka.mikeskova@oreon.cz

Zuzana Hastrmanová

Správa a provoz e-shopu, logistika a administrativa, agenda minipivovarů a vinařství

+420 720 071 023 Po–Pá: 9–16

zuzana.hastrmanova@oreon.cz

Lucie Julinová

Marketing a sociální sítě, agenda středních a velkých pivovarů, back office

+420 777 932 395 Po–Pá: 9–16

lucie.julinova@oreon.cz

Jsme členy


Jsme členem Českomoravského svazu minipivovarů.


Jsme partner Salonu vín - národní soutěže vín ČR.