Chcete se nás na něco zeptat? +420 571 648 250 Po–Pá: 9–16

O společnosti Kontakt ENEN

Nabídka pro minipivovary

I pro minipivovary máme nabídku produktů ve stejné kvalitě jako pro naše největší pivovary. Např. sklenice od 500 ks včetně dekorování. Váš design na produktech je samozřejmostí.

Trh s vybavením pro hospody je džungle, která minipivovarům zrovna nepřeje. Najít dodavatele, který by vašemu minipivovaru dodal sklo nebo tácky v prvotřídní kvalitě za přijatelné ceny je téměř nemožné. My jsme ale takového našli. Zajistíme vše, co potřebujete pro prezentaci vašeho skvělého piva – sklenice, podtácky, slunečníky…

Pivní sklenice

Zajistíme dekorované pivní sklo, trendové sklenice, sklenice na míru, degustační sklenice, sklenice pro pivní speciály a pšeničná piva s uchem i bez, vlastní potisk je samozřejmost. Možnost nákupu od 500 ks.

Zobrazit nabídku

Pivní podtácky

Pivní sklenice a podtácky patří k sobě – proto dodáváme pouze prvotřídní podtácky s designem dle vašeho přání. Používáme vysoce bělenou lepenku s ideální nasákavostí. Možnost nákupu od 5 000 ks.

Zobrazit nabídku Katalog (652,4 KB)

Profi slunečníky

Pivo v létě na zahrádce chutná skvěle, ale nezapomeňte na pohodlí vašich hostů. Slunečníky poskytnou příjemný stín a budou vidět již z dálky. Kulaté, čtvercové, malé i velké – určitě si vyberete a vlastní design dodá slunečníkům šmrnc. Možnost nákupu od 3 ks.

Zobrazit nabídku Katalog (474,3 KB)

Profi nůžkové stánky

Pro prezentaci výrobků a služeb na akcích se skvěle hodí stany se snadnou montáží a vlastním designem. Špičkové stánky o rozměru 3 x 3 metry s možností oboustranného potisku vnější i vnitřní strany. Možnost nákupu od 1 ks.

Zobrazit nabídku

Venkovní nábytek

Pro vybavení vašich restauračních zahrádek či pro vaše odběratele lze zajistit stolky, židličky, plážová lehátka, plotky, zástěny a stojany na kola s vaším designem již od malých množství.

Venkovní vybavení

Připojte se k našim spokojeným zákazíkům,
budete v dobré společnosti

Do našeho portfolia patří řada oblíbených minipivovarů. Sklenice VDGLASS zná a používá téměř celý svět.

Přejete si poptat vybavení pro svůj minipivovar,
anebo se jen na něco zeptat?

Obraťte se na nás.
Do 24 hodin vám odpovíme zpět (mnohdy i dříve).

Telefon a e-mail použijeme pouze pro účel této poptávky.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.