Sklenice na víno

Spojení formy a funkce, která umožňuje vínu ve sklenici se plně rozvinout. Sklenice jsou navrženy tak, aby doplnily požitek z vína v té nejvyšší kvalitě.

V dnešním konzumním světě by mělo vychutnání si nápoje představovat vždy zážitek z konzumace s povědomím o značce. Nezbytné odlišení je výhodné podtrhnout prostřednictvím designu sklenice a dekorováním odpovídajícímu dané značce. Design skla a dekorů společnosti RASTAL tento nárok splňuje, přispívá k upevnění image značky a umožnuje si nápoj vychutnat.

Nabízíme dekorované sklo, trendové sklenice, sklenice na míru, vše co si jen budete přát s ohledem na vaši značku.

  • Trendové tvary a designy
  • Potisk sítotiskem - barvy dlouhodobě odolávají mytí v průmyslové myčce

Katalogy ke stažení

Vybrané fotografie

Sklenice na víno Sklenice na víno Sklenice na víno Sklenice na víno Sklenice na víno Sklenice na víno Sklenice na víno Sklenice na víno Sklenice na víno Sklenice na víno Sklenice na víno Sklenice na víno Sklenice na víno Sklenice na víno Sklenice na víno

Technická specifikace

Do 3000 ks je dekorace prováděna ručním přímým tiskem. Od 3000 ks dekorace na automatické sítotiskové lince.

Sítotiskové barvy jsou pečlivě nanášeny na povrch sklenice, kde následně proběhne několikahodinové vypalování ve vypalovací peci při teplotě cca 600°C. Takto se barvy pevně vtaví do povrchu skloviny, dlouhodobě odolávají mycím cyklům v průmyslové myčce.